Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że właśnie podpisaliśmy umowę z Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. K. i w roku 2019 zostaliśmy jednym z partnerów strategicznych sieci.  W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu oraz w trosce o zdrowie swoich klientów i pracowniczek Kaufland Polska umożliwił LUX MED przeprowadzenie badań mammograficznych w mobilnych pracowniach mammograficznych na parkingach przy wyznaczonych marketach w całej Polsce.
 

Czytaj dalej

Październik, co roku uznawany jest na całym świecie za Miesiąc Świadomości Raka Piersi. Choroba ta jest najczęściej diagnozowanym nowotworem u Kobiet i stanowi około 20 % wszystkich zachorowań na nowotwory złośliwe wśród Polek.

Czytaj dalej

We wrześniu w Warszawie miała miejsce jubileuszowa X Akademia Pielęgniarek i Położnych. Uczestniczyło w niej blisko 400 pielęgniarek  i położnych z całej Polski. Brały one udział w sesji ogólnej, warsztatach i kursach szkoleniowych oraz  organizowanej po raz pierwszy sesji stomatologicznej.

Obecność personelu medycznego, w tak dużej liczbie, stała się pretekstem do przygotowania stoiska informacyjno - edukacyjnego poświęconego badaniom mammograficznym.

Czytaj dalej

17 czerwca w Warszawie obok Pasażu Handlowego przy ul. Św. Wincentego odbył się piknik sąsiedzki.

Wśród rozlicznych atrakcji dla okolicznych mieszkańców organizatorzy przewidzieli także wykłady i badania profilaktyczne.

LUX MED w trakcie imprezy reprezentował Szpital Onkologiczny MAGODENT oraz przedstawicielki - edukatorki  LUX MED Diagnostyka.

Czytaj dalej

Strony